Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit GTX 1060 na maximální výkon ve hrách.

Jsem majitelkou karty MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G.
Dokážete mi poradit, jak si ji mohu nastavit na maximální výkon?
NVidia Experience tuto kartu nastavit neumí a do nastavení ve Windows jít nechci protože tomu nerozumím a mohla bych to spíš zhoršit než zlepšit.
Je tam spousta voleb kterým nerozumím.
Jo, a nehraji Paradise Island 2.
Hraji tanky.
Děkuji.

Děkuji moc. Tak takhle mi to jede ale v tom MSI Afterburneru to nefunguje. Nahrávání se mi podařilo rozjet i v NVIDIA Experience. Taky byly problémy s mikrofonem ale přišla jsem na to. Chtěla jsem mít oddělené audio stopy. Prostě mikrofon samostatně. Byla by lepší postprodukce ale nejde to. Funguje to pouze spojeně, neodděleně. Mám hold starou kartu a starej počítač/desku. Díky té staré kartě nemůžu ani nainstalovat NVidia Broadcast. Takže vše je zatím na nic.

Každopádně Ti gg mnohokrát děkuji za ochotu mi pomoct. :-*