Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win xp

Nejako mi nechcu nabehnut windows - po starte mi to napise na ciernej obrazovke - multidisk windows system a za tym nejake subory - je to tak na celu obrazovku. Skusal som aj konzolu zotavenia - dojde to po hlasku, ze ak napisem exit konzola sa ukonci a pc restaruje

No ked som naboot. z cd tak som dal opravit win R. Vsetko skonci vetou - po zadani EXIT sa konzola ukinci a pc sa rstartuje. Proste a jednoducho ak zapnem PC tak XP nenabehnu. Ak zvolim safe mod tak to skonci restartom a opakuje sa to stale dookola. Ak zvolim normal start tak sa ukaze uvodna obrazovka win xp , potom tam preblikne modra obrazovka - neda sa tam nic vycitat a opat restart a stale dookola. Moze to byt poskodeny MBR ? Da sa nejako opravit ?

Je to tady asi tak po stopadesátéčtvrté, tak ve stručnosti. V BIOSu je potřeba přepnout SATA řadič do "Compatible" nebo tak nějak modu. Další možností je driver který se instalačce podstrčí na její výzvu (píše to dole Chcete-li instalovat...blabla... stiskněte F6) na disketě. Dále je možno integrovat driver přímo do instalačky. Nebo také, last but not least, navštívit servis nebo v této problematice zběhlejšího kamaráda. Do servisu s penězi, za kamarádem třeba s flaškou...