Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdratovy internet

Ahoj dříve před lety jsem na baráku měl satelitní televizi. Službu si už neplatím ale stále mám na domě ten talíř. Dá se skrz něj prijmat internet ? Jestli extuje nějaká firma nebo tak která se tím zabýva. Do teď máme internet jen jako simku v routeru, ale rychlost je nic moc. A starlink je zase moc drahý.

Ahoj
Určitě ne a už vůbec s původním konvertorem, u internetu je potřeba link i uplink
a nehledě na použití staré paraboly taky ne
Rameno nebude sedět na ohniskovou vzdálenost
Pokud by si to poptával tak by ti museli dát vše nové, víc než jasné

A teď otázka na tebe
Nemá u vás nějaký poskytovatel nabídku připojení
Já myslí že už dnes asi není místo kde by někdo něco nenabídl
Nemyslím LTE nebo 5G
Beru to jako poslední možnost

A Starlink je masochismus na ostrov, absolutně poslední možnost, leda na to mít peníze a nehledět