Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativy k Odroid H3+

Zdravím,
zvažuji že koupím Odroid H3+. Líbí se mi x86 a dva ethernetové porty. Velká výhoda do budoucna je SATA, nízká spotřeba a malá velikost.
Máte někdo zkušenosti nebo znáte něco podobného za lepší cenu?
Díky.

Místo toho, abyste tolik utráceli, pořiďte si levnou základní desku s A320 (nebo miniITX s 12V DC-DC měničem), Ryzen 4300G a dostatečnou RAM. Pokud nebudete potřebovat výstup na displej, 4100 je slušná volba (při instalaci použijte starou ramenní desku pro VGA). Nádherný Athlon 200GE (mám jeden v NAS) je pravděpodobně pryč.