Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabelový managment

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli tenhle kabelový managment nemůže nějak poškodit komponenty. Chci si koupit pc a někdo to prodává takhle za celkem nízkou cenu a nevím jestli to nemůže bžýt poškozený díky té kabeláži. Děkuji

Hlavně tam vidím nějaký satový Adata SSD - ten bych vyhodil a dal tam něco jiného. V nějakém podivném hnutí mysli jsem kdysi koupil pár Adata SU750, do roka umřely všechny. Skóre 6 ze 6. To druhé vypadá na Crucial = v pohodě.

Jinak je to tedy udělané jako nohama, ale ono se to učesat nějak dá. Case na to není úplně nejlepší, ale stejně půjde většina kabelů schovat dozadu. Ono jak už padlo - na funkci rostlináře to moc vliv nemá, ale je to prostě hnusné - taky vizitka "tvůrce". Já to mám rád uklizené nějak takhle:

[1701982082-06fbc.png]