Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herního monitoru k PS5 do 6.000 Kč

Dobrý den,
potřebuji poradit s výběrem nejlepší volby herního monitoru do 6tis. Monitor bude připojen k PS5. Požadavek: velikost alespoň 27palců.
Díky za rady

Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: Výběr herního monitoru (host)

No jak říkám, najít si cenu v e-shopu snad zvládneš sám?

Ale můj názor, že 27" je na hraní málo, a větší úhlopříčka se zase těžko vejde do tvého cenového limitu. Taky je možnost místo monitoru pořídit televizi, která má v domácnosti univerzálnější využití.

ASUS TUF Gaming VG28 (kompatibilni 4K/120 Hz a VRR) by ses mozna vesel. Ale 28 a 4K ... nejsem fanda
Ke konsolim, prevazne XBOX jsem jiz nekolikrat objednal monitory od vyrobce KOORUI. Bohuzel tato znacka neni moc znama a vyrobce je na trhu neco okolo 2 roku tak neni nejak znam proto zde radeji nedoporucuji urcite modeli, ale obrazovky ma kvalitni a prozatim ani jeden nebyl vadny vcetne pixelu. Hlavne je diky svemu mladi levnejsi jak monitory stejne kvality jinych vyrobcu.