Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hellshare problem s kodem

cau te, mam takovy problem s hellshare, kdyz je tam treba 98% volneho a ja dam free download tak se mi tam neobjevi ten kod, a pritom to neni porad zaplnene a kdyz je to zaplnene, tak se tam objevi ze jsou vsechny sloty obsazene, pouzil jsem firefox 3 a IE a pokazde to same, tak diky za pripadne odpovedi

To je problem všech podobných serverů. Platící mají přednost. A i když tam vidíš 98% volných, než se proklikneš ke stažení, už to dávno nemusí být pravda.
Na Hellshare se dá zaplatit SMS, tuším, že i PayPal apod. Pokud trváš na stahování, zaplať si kredit a budeš to mít bez problémů.
Jinak ti nezbude nic jiného než zkoušet a zkoušet...