Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Niektore stranky mi nejdu nacitat

Ahojte, prosim poradite mi? Niektore stranky mi nejdu nacitat ked mam pc napojeny doma na wifi. Ked dam zdielat internet cez mobil, tak idu.. Nie som technicky typ, ale pozerala som nastavenie siete a je rovnake..Neviete kde moze byt chyba? Reaguje to tak cez viacere prehliadace, mam mac.

pozerala som nastavenie siete a je rovnake.

Píšeš, že nastavení sítě je stejné. Jenže nemůžeš mít stejnou IP adresu současně na dvou zařízeních.
Nastav manuálně DNS servery na 8.8.8.8 a 8.8.4.4, ale podle toho popisu je to jen hádání, bylo by lepší to pořádně rozepsat.