Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - Jak zažádat o smazání stránky kterou nespravuji?

Dobrý den,

Potřebovali by jsme ve firmě odstranit FB stránku končící firmy. Problém je, že díky "bezpečnosti" FB jsme ztratili oprávnění a nepodařilo se nám je zpětně získat. Avšak, na seznam/google mapách můžu zažádat o smazání firmy, kterou nevlastním.

Je to, prosím Vás, možné i na FB? Je tam možnost firmu nahlásit, ale všechno je o porušování práv, nikoliv, že je firma zrušena.

Prosím o radu.

Děkuji

Požádat je jedna věc, ale nechceš mi snad tvrdit, že ji skutečně jen tak vymažou?

Jestli myslíte na mapách, tak ano. Zažádal jsem o odstranění firmy ještě před jejím zrušením, takže v té době byly funkční webovky i podle IČO byla v provozu a klidně to smazal. Jak seznam, tak google. Navíc, seznam jsem už několikrát požádal o přivlastnění firmy, která se už na mapách nacházela a žádné ověření po mně nechtěl.