Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit tablet Samsung, co chcipl v download/odin rezimu na vybitou baterku?

Dobry den,

prosim vas, koupil jsem z 2. ruky tablet Samsung. Ten byl pri koupi primo v zapnutem stavu a v download/odin rezimu, ze si ho mam sam opravit doma (toto jsem pri koupi vedel a proto byl tablet levnejsi).

To by ale nebyl vubec zadny problem, protoze s nahravanim FW nejake zakladni zkusenosti mam :-) .

Zato velky problem ale je, ze nez jsem se dostal ke svemu PC za asi 2 dny (logisticky vzdalenostne-casovy problem - ja pryc a PC doma daleko), tak se za tu dobu baterka v tabletu (zapnutem a v download/odin rezimu, nejdoucim vypnout) uplne vybila na 0%.

Nyni tablet nejde vubec zapnout a to ani po hodinovem nabijeni, ani se nezobrazi nic ani nic neblikne. Tedy k selhani doslo vybitim baterie jeste daleko pred zapocetim flashovani FW.

Co s tim? Jak muzu tablet opravit, zapnout, primet k prepnuti do download/odin rezimu?

Dekuji.

Někdy ty potvory při totálně vybité baterii potřebují dokonce i 5 hodin, aby začaly vůbec nabíjet, takže klidně to nechat i přes noc a možná se chytne.