Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká zrkadlenie obrazovky

Odrazu mi zacalo sekať zrkadlenie tabletu na tv. Robí mi to na viacerých tv, aktualizácie nové neprišli, skúšal som aj rôzne appky iné, všade to isté. Žeby router? Tv je hisense, tablet Lenovo, nie sú to kompatibilné systémy, ale doteraz to slapalo. Mám optiku, všetko funguje až na to zrkadlenie. Dik za rady

Ta televize je taky na WiFi?
Nebo je kabelem do routeru?
Router je ve stejné místnosti jako obě zařízení?
Mezi tím něco nového doma připojeno?
Bydlíte někde v civilizaci nebo na samotě u lesa?
Ohledně sousedů
Případně oni mohli cosi nového pořídit na WiFi
Projet pásmo nějakým analyzerem na WiFi (je jich hodně)
Na routeru přehodit vysílací kanály nebo vlastně asi vypnout automatiku
Možná ještě nastavit IP adresy napevno mimo DHCP ať spolu ty mašiny pořád nemluví (dohadují se na adrese)

Ano tv je na wifi.
Bývam v poschodovom dome, chytám občas slabý signál od suseda oproti, alebo vedľa.... router je dole presne pod izbou kde mám zariadenia, ale sekalo to aj dole kúsok od routra, keď som skúšal na inej tv tiež cez wifi.
Ostatné pozriem, napíšem.

router je dole presne pod izbou kde mám zariadenia

Toto není úplně dobré. Router kolem sebe vysílá horizontálně-okolo sebe
Pod a nad je signál v praxi úplně špatně
Pokud to dříve šlo tak je docela možný že třeba soused si pohrál se svou WiFi
Nebo prostě koupil něco chytrého, žárovku třeba a už je tam ve vzduchu zařízení navíc
Ideální situace by byla mít router a zařízení v jednom pokoji