Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trvale spousteni programu jako administrator

Je mozne spustit pod omezenym uctem program s opravnenim spravce?
Potrebuji natrvalo pod omezenym uctem jednomu uzivaleli nastavit u jednoho programu, aby si program spoustel s pravy spravce.
Chce to mit tak, aby me pokazde nemusel vubec volat, abych mu tam porad psal sve heslo a jmeno pri kazdem spousteni.
Jde o Windows XP, SP2 cz

diky
Změna předmětu, původně: Spusteni programu jako adminostrator (Vladimir)

Hezký večer,
pokud se nechcete registrovat a jako správce IT jistě znáte některý z programovacích jazyků nabízených Microsoftem ve verzi Express Edition pak to není žádný problém. Vytvořte exe soubor, který v sobě bude obsahovat heslo a spuštění konkrétního programu pod admin právy.
Osobně jsem vytvořil něco, co jako vedlejší možnost nabízí i možnost spuštění programu pod jiným účtem. Není to žádná věda.