Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor k notebooku pro duplikování obrazu

Dobrý, chcel by som si kúpiť monitor pre urýchlenie práce. Mám herný notebook Msi katana gf66. Monitor by som chcel na to, aby som ho mohol prepojiť s notebookom a duplikovať obrazovku.
Pri výbere monitoru treba brať ohľad na nejaké možnosti notebooku alebo to pôjde bezproblémov pri hocijakom monitore? Ďakujem .

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Monitor (host)

Monitor je len zobrazovadlo... čo je na ňom zobrazené záleží od zdroja obrazu = tvoj laptop...

Dnes už úplne každý laptop i všetky známe operačné systémy dokážu duplikovať obrazovku...

až to pripojíte, stačí stlačiť

Win + P

u systémoch Windows či Linux. V Linuxe sa klávesa

Win

nazýva

Super

Na duplikaci obrazovky si pořiď stejné rozlišení, jako má nativní displej, aby se ti neobjevovaly černé pásy (ta Katana má podle všeho klasický FHD, ale raději si to ověř). Jinak je jen jediné omezení: videovstup do monitoru by měl odpovídat výstupním portům počítače, tj. typicky HDMI.

edit: nicméně na práci je naopak lepší pracovní plochu rozšířit a displej notebooku použít jako sekundární displej na paletky, nebo podružné aplikace.