Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze sparovat Ledvance zarovku s aplikaci

Ahoj,
koupil jsem si zarovku Ledvance SUN@Home, ale nedari se mi ji sparovat v aplikaci, postupuji podle navodu, zarovka blika, zadam udaje o moji wifi, pak se mam pripojit na wifi "LEDVANCE Smart", ale tu nevidím, objeví se wifi "LDV SMART+-39C7" kdyz ji vyberu, pripojim se k ni, ale po navratu aplikace to aplikace nebere jako ze jsem pripojen a vyziva me znovu k pripojeni wifi "LEDVANCE Smart" -> asi kvuli rozdilnemu jmenu wifi, jak mam postupovat? Mam nove koupenou zarovku a novou aplikaci (LEDVANCE SMART+ WiFi).

Diky

Vše dobře funguje s aplikací "LEDVANCE SMART+" která nese v ikonce zelenou značku "new".

To se ale nikde nedozvite, web prodejce mluví jen o těch starých aplikacích, a ty mají v hodnoceních popsaný stejný problémy jako já a nikdo na ně nereaguje.