Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fps drop

Zdravím, Porísm vás jak zjistím kde je problém, proč když hraju hru mám 125-140 fps.. pohodička..pak cítím zásek kouknu na fps skočí to na 100 na sekundu a zase to jde zpátky na 140.. a takhle co 5-10 sec třeba..takže ty záseky dělá porstě skok fps na 100..nevíte kde kouknout , jeslti něco odchází nebo tak? pc starý 2 roky..Díky

stáhl jsem program na teplotu procesoru vše vypadá v pohodě akorát u jádra 1 mi to píše load 87% jinak je to kolem 20-30 .. ale teplota kolem 60 ..nevím co je ten load je to jen u toho jednoho jádra.. I7 9700kf mám jinak

Ve hře mi to ukazuje teplota GPU 64% když tomu dávám kouř.. to se mi zdá taky celkem málo, myslím že jsem míval více/ ale to nevím jistě) jestli si grafika na ukor procesoru neulevuje trochu a nejede na plno? ale to je jen moje domněnka..třeba je to blbost..

u jádra 1 mi to píše load 87%

zkus z toho pc vykopat veškerý spyware i tzv. antiviry.
od win7 je správce úloh ve windows k ničemu. místo něj stáhni "process explorer" a podívej se, který dobrák ti tak vytěžuje jedno jadérko. je to sice jen 1/8 cpu, klidně ať se tím baví, ale potřebuješ vidět co žere nejvíc výkonu.

ok.. ikdyž nestahuju moc věcí..jakože zbytečné programy.. primárně hraju jednu hru nebo dělám v excelu..takže to tu nemám vubec zahlcené.. ještě mě napadlo pořídit si nějaký antivir, který mi to jen scanne kvuli virum atd..a který to umí i odstranit a je zadarmo? pak bych ho třeba smazal..jeslti nemáš typ, díky moc

lidi veri na viry, ktere uz 15 let skoro neexistuji, pritom byly roky neschopne odhalit skodlive doplnky v prohlizeci.
podstatne rozumnejsi je spustit napr. "adwcleaner", ktery se zameruje na tuto novou generaci nakaz.

no a ten "process explorer" zase ukaze, jak procesy vytezuji cpu. uzivatel se musi zamyslet co je to zac a jestli je to opravnene.