Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zdroj

Dobrý den, jsem amatér a lajk, který by potřeboval poradit. Mám pc https://support.hp.com/us-en/document/c08321989#AbT0
Chtěl bych vyměnit zdroj za silnější, ale vůbec se v tom nevyznám. Zatím mám v hledáčku tento - https://www.smarty.cz/Seasonic-Focus-GX-650-650W-p79183?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=&utm_adgroup=&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAyp-sBhBSEiwAWWzTnkiDBRUjmLyo6d2BAhO5b5GUjPAyH5IGL3MJnYRxFDHaawJuEP-OJRoChQoQAvD_BwE
Netuším jestli bude pasovat. Poradíte případně jiný vhodný? Měl by táhnout pc, grafiku pny quadro RTX A2000 6gb. Fakt v tom plavu 🥴
Díky a hezké svátky 👍

Ahoj, je to kvalitní zdroj. Otázka ale je, jestli do té bedny vleze. Asi bych se pro jistotu podíval na rozměry. Některé HP mají zdroje atypických rozměrů. Jen pro jistotu.
Jinak co se týká zdroje samotného, tak výkonem je naprosto v pohodě, jsou to kvalitní zdroje.

pokud někdo uvažuje o podstatném rozšíření, které předpokládá výměnu zdroje, nákup takového značkového kancelářského pc jsou jen vyhozené peníze.
foto: https://www.eo.cz/data/pic_large/PCTP8673-96.jpg
často nepasují jeho montážní otvory a rozměry (zřejmě i tento případ), neshodují se konektory do základní desky.
ta grafika má prý brát jen 70w. ovšem pc obsahuje intel s podvodnými údaji o spotřebě, to je dost riziková kombinace pro 300w zdroj.
dá se otestovat, jestli to náhodou nepoběží.
radši bych ten nesmyslný krám prodal do bazaru - jenže to je po vánocích asi nejhorší nápad.