Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ariva Ferguson 200 nejde HDMI

Zdravím vás, mam problém. Zakúpil som dnes satelitný prijímač ferguson ariva 200 ale nefunguje na ňom HDMI port. Cez Scart kábel funguje normálne. Niekde som sa dočítal že možno by mohol pomôcť nový software, teraz tam mám V2.11B9. Kde by som našiel novší ? Vedel by niekto poradiť ? Ďakujem.

keď si vedel už pri kúpe,že má nefunkčné hdmi,tak ho nejaký upgrade firmwaru neopraví,hdmi port u ariva ferguson funguje normálne ,nikde nemá žiaden komponent na prepínanie/vypínanie hdmi,niekto tam pravdepodobne zapojil alebo odpojil hdmi kábel za chodu prístroja a hdmi port zničil....ariva 102/153/200/202E/254 COMBO boli svojho času velmi dobré a stabilné zariadenia vyrábané v Polsku a patrili pod koncern GV/Thomson France,dnes je to samostatná divízia Ferguson..........dnes podporu-archív softwaru,firmwaru,predaj nových výrobkov,predaj doplnkov(IR čidlá,náhrdné dialkové ovládania,externé wifi moduly etc) a servis prevádza v SK firma ellano.sk...