Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s gpu GTX 1060 - několikasekundové lagy

dobry den dostal jsem gpu gtx 1060 6gb
pc sestava:

cpu: AMD Ryzen 3 3200g s gpu
ram:16gb
ssd:2tb
zdroj:650w

ted k problemu po zapnuti jakekoliv fps hry mam sekundove lagy napriklad 5-10s
a ty jsem bez te gpu nemel a to jsem fungoval jen na te gpu z cpu

nevite co stim??

dekuji za rady

Změna předmětu, původně: problem s gpu (host)

ovladace mam primo z nvidia.com

monitor je take zapojeny akorat pres hdmi muj monitor nema optiku nemuze to byt tím? nebo slabším cpu? jinak fakt netusim

provadel jsem i benchmarky a statistiky vychazeji v poradku vubec netusim cim to muze byt

dekuji moc

ovladace mam primo z nvidia.com

To může být někdy chyba. Stáhni a nainstaluj ovladače ze stránek výrobce karty, ne chipu. Stávající předtím odinstaluj.
Nepíšeš výrobce grafiky, tak si ho zadej do vyhledávače. Určitě má ta grafika nějakého výrobce. Správné ovladače najdeš na WEB stránkách výrobce karty.
Většinou fungují i ovladače ze stránek výrobce grafického čipu, ale není to pravidlem a může to být tento důvod a problém, proto radu Titanica neber vážně.

Ano, je to lepší. Výrobce karty si může upravit napětí a takt GPU podle sebe, což samozřejmě před vydáním své edice pořádně otestuje. Výrobce chipu taky, ale je to takové univerzální. Fungovat budou ale oba, takže chybu neuděláš ani s jedním. Můžeš si to třeba otestovat v nějakém benchmarku, které ovladače jsou co se týče výkonu a hluku pro Tebe lepší.

ted jsem zkousel ovladace od vyrobce karty a zase hrat online hry a furt ty lagy 10-30sekund pritom mi to jede okolo 150fps a ping mam max 10 vubec netusim cim to muze bejt a hlavne mi to zacalo delat az po zapojeni gpu jinak jsem fungoval na te z cpu ted ale i kdyz zapojim zpet do cpu tak ty lagy mam vubec netusim cim to muze bejt

Napadá mě už jen nějaký problém s diskem nebo RAM. RAM to nejspíš nebude, protože by ten program "spadl", ale otestovat ji nebude taky na škodu. Disk tohle dělat může, mrkni na SMART status, jestli je vše v pořádku a nejsou tam chyby zejména v CRC.
Edit: Když máš lagy a přitom 150 FPS, tak to může být i internetovým připojením. Nic víc už mě nenapadá.