Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota GPU.

Dobrý deň pri hre Sniper Ghost Warrior 3 sa GPU zohreje aj na 87 °C a vetráky sa rozbehnú na 2700 ot. či je to ok. alebo je niekde problém.Merané je to počas hry Msi afterburner. CPU-i7 3770 GPU-AMD RADEON rx 5700 xt HDD-1X SSD 300 GB Sys. 1x1 TB, RAM-2X8 GB.

Ahoj, u grafiky je ta teplota v plné zátěži celkem běžná, ale chtělo by to profouknout žebrování chladiče, aby nepřesahovala 80 stupňů, případně se zaměřit i na airflow ve skříni.
Ale strach mít nemusíš, nestane se nic, maximálně Tě bude rušit hluk chladiče.

Nic se nestane, jen Tě bude rušit v zátěži ten hluk. Až se Ti bude chtít, profoukni ten chladič a hluk se o něco sníží. Stačí obyčejný stlačený vzduch ve spreji.
https://www.hotair.cz/detail/chemie/k-cisteni/cistici-stlaceny-vzduch-ve-spreji-400ml.html
Kdyby se Ti chtělo, můžeš zrovna nanést novou teplovodivou pastu a budeš mít teploty o pár stupňů ještě nižší. Není to ale většinou nutné, pokud nikdo nesundával chladič.