Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čtečka karet pro microSD a SD

Zdravím,
doporučíte nějakou ověřenou čtečku karet asi hlavně na microSD a SD a když bude víc slotů nevadí + bylo by dobrý indikace LED činnosti. Právě jsem kupoval a parametry vypadaly dobře, ale musel jsem to vrátit: https://www.alza.cz/ugreen-4-in-1-usb-a-3-0-card-reader-d6126470.htm strašnej šmejd, pomalý a ani se mi nepodařilo zapisovat na microSD karty (Samsung 256 GB a SanDisk 128 GB), někdy ano někdy ne... dokonce mi zamrzl PC a explorer musel jsem dát hard reset. Mám ještě nějakou AXAGON starou (víc jak 10let), ale blbne kabel, takže s tím nemůžu moc hýbat jinak se odpojí + je USB 2.0, tak proto bych bral novou i rychlejší.
Díky

Takže jde zapisovat na jednu microSD a pak ještě vidí další microSD (připojenou přes SD adaptér)? Ne, že bych to tak používal, ale ta čtečka UGREEN se chlubila, že umí pracovat se všema 4 slotama zároveň, což jsem radši ani nezkoušel + psali, že je z hliníku, kterého na té čtečce moc nebylol.

A je tam indikační LED? Docela mi chyběla, kdy jsem fakt nevěděl jestli ta čtečka něco dělá nebo ne...