Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi bottleneck

Dobrý den koupil jsme si novou grafickou kartu 4060 abych nahradil starou 1660 ale po výměně grafické karty dostavám laggy a nevím čím to je ale můj kamarád řekl že to je asi bottleneck moje spec: gpu 4060 8 gb vram cpu amd 5 2600 ram 16 a 1tb ssd

Asi vítr, Máchale...

Lagy v nějaké tajné hře? S tajnými nastavenými detaily a s tajným rozlišením?

... ale po výměně grafické karty ...

Takže před výměnou vše fungovalo? Jaká byla původní karta? Ovladače někdo nainstaloval?