Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 kontra Intel Sand bridge

Mám otázku do pléna, půjde nainstalovat na Počítač s cpu intel 2.generace i5-25xx Windows 10 a používat bez problému? Budou drivery k nalazení?

Úkol je: transformace na bezpečnější a novější OS, hlavně browser.

Je to stolní pc znameho , ktery tom moc nerozumi a tohle jsou pr
Rvní infomace
Mimohodem teď mam informaci z win+pause:
"32bitový systém"
"8gb ram, použtitelé 3.49" to potvrzuje ::)

Procesor defacto určí chipset a generaci a zenit

Je pravda že IGP hd3000 půjde hladce nebp ne? Zaznamenal jsem něco, že driver pro w10 není a že obraz má výpadky

Jen upřesním, že nejde jenom o desku, ale veškerý hardware. Aby pak nebrečel, že mu nejde tiskárna, skener, jánevímco, ...

A taky samozřejmě zkontrolovat kompatibilitu používaného software.

To už raději ani nekomentuju, jestli má upgrade OS na starém krámu nějaký smysl...