Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hijackthis log

zdravim mohl bych sem hodit svuj log z hijackthis aby mi nekdo poradil jestli mi na systemu bezi neco co nemá? nedavno sem koupil pres bazos notebook a mam takovy pocit ze s nim neco je, obcas vyskoci a zmiznou nejake okna, jak kdyby na dalku se k notebooku nekdo pripojil kdyz sem pripojen k internetu

díky

místo dnes neúčinného hijackthis to projeď "adwcleaner".
ony se nákazy za těch 20 let dost změnily, proto ten starý nástroj nemá smysl.

ccleaner rovnou odinstaluj, zbytečný odpad a nikdy ničemu nepomohl.

máš tam několik neznámých služeb, možná nejsou problematické, ale tupý hijackthis ukazuje na všechno, co v r.2008 neznal.
C:\Windows\system32\spectrum.exe ... příliš normální název na windows, podezřelé. zjisti si ve vlastnostech, k čemu to patří.
C:\Windows\System32\GameInputSvc.exe ... pohrdám vším, co má v názvu "game". zase viz vlastnosti.