Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako shareovat, ci exportovat fotky z Iphonu

Taaak a mam vas. Relativne jednoducha vec, co ide riesit na Androide mnohymi sposobmi vyzera, ze na Iphone taka jednoducha nebude.
ALe mozno sa pletiem.
Chcem zopar fotiek z Iphonu hodit na pc, alebo este lepsie na NASko.

Bohuzial v defaulte mi Iphone ponuka Airdrop, mail, sms a pod...same nepouzitel ne veci pre mna.
Na sieti mam bud pc s nazdielanym guest adresarom, alebo NASko, kde som na Publicu povolil pristup aj cez AFP.

Idealne by bolo keby som to vedel priamo supat na to NASko. I

Hele a úplně hloupě postaru jsi to nezkoušel? Mám 13 Pro Max a když k počítači s Windows připojím telefon kabelem, vyskočí okno, jestli chci povolit přístup k fotkám a videím. Kliknu na Povolit, pak se v Tento počítač objeví "Apple iPhone", po rozkliknutí vidím "Internal Storage", volno 161 GB z 238 a po dalším rozkliknutí tam mám všechny fotky a videa pěkně ve složkách po měsících - "202401__", "202312__" a tak dále.