Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W11 na nepodporovaný hardware (notebook)?

Ahojky,

nesleduju to příliš, mohl by mi někdo říct jaký je aktuální názor na instalaci W11 na nepodporovaný hardware?
Používáte to někdo dlouhodobě? Funguje to zatím spolehlivě, bez problémů včetně aktualizací?
Nebo už se ví že to nemá cenu?

Nemám kompatibilní hardware, ale W11 bych chtěl..(kvůli těm hejbacím fotkám z Pixelu), ale nerad bych si kvůli tomu nadrobil..

Instalaci bych asi zkusil takto?:
tip-jak-snadno-nainstalovat-windows-11-na-starsi-pocitac

Pomůže mi to s přehráváním těch fotek, viz vedlejší vlákno "Otvorenie heic fotografii z Iphone na Win10", resp. až jeho poslední příspěvky od Kacikac.

Hardware je notebook HP ProBook 450 G2, s W10 nemá žádný problém (běžná kancelařina a web). Pro instalaci W11 je nekompatibilní, ale běhaly by na tom IMHO normálně, kdyby přes ty nekompatibility (v budoucnu možná natvrdo vyžadované) nedrhla instalace.
Proto se ptám na zkušenosti odvážných.

Jasně, nainstalovat na nepodporovaný jde, a to nejmíň třemi způsoby. To je jedna věc.
Ale já se ptám na to, zda jsou takováto W11 plně funkční, včetně aktualizací, a zda někdo takováto W11 provozuje dlouhodobě, např. celý jeden rok, a bez potíží?