Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista - vypnut autorun (CD,DVD,flash,..)

zdravim,
asi trivialna otazka, ale vo Viste som te este nerobil. t.j. ako sa najjednoduchsie zbavit autorun akcii pri zalozeni CD,DVD,flash,...

v XP som to robil cez XP antispy, tweakui, vo Viste by som potreboval poradit.

Vopred diky

(aj som hladal, ale vsetci tu chcu zapnut autorun, ja chcem vypnut :) )

Vyskusal som to, funguje prefekne, Vista drzi hubu pri zalozeni medii alebo flashu, diky moc. :beer:

Este lepsie, ze ta sluzba nie je moc prepojena z inymi vecami Visty, co sa stava u MS sluzieb malokedy. Super.

(napr. ked sa vypne sluzba - naplanovane ulohy, tak to zlikviduje prepinanie klavesnic na hlavnom paneli - blbe...)