Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedá sa mi dovolať na číslo

Dobrý deň, mám taký menší problém so smartfónom že sa mi kamarát nevie dovolať na môj mobil ale ja sa mu viem bez problémov dovolať. Doteraz mi vedel volať bez problémov no od včera to zrazu nejde. Pozeral som v jeho telefóne či neni zablokované moje číslo ale všetko je v poriadku. Neviete čím to môže byť? Ďakujem.

Řešení:

Já měl nedávno stejný problém a neznám důvod. Nepomohlo ani tovární nastavení a v jiném mobilu karta normálně fungovala. Asi nějaký špatný kontakt mezi SIM a telefonem. Telefon ale operátora normálně ukazoval a telefonovat jsem mohl taky, takže taková trochu záhada.
Očistil jsem opatrně kontakty SIM karty klasickou školní gumou a už to jde. S kartou jsem předtím nikdy nijak nemanipuloval, kromě vložení do mobilu před lety. Taky můžeš operátora požádat o duplikát karty, měli by Ti tu kartu poslat zdarma. Alespoň u Vodafone to bývalo tak, že každé dva roky máš nárok na výměnu SIM karty se zachováním tel. čísla zdarma. Jak je to dnes bohužel netuším, brnkni operátorovi. Nechi tím ale říct, že to musí být 100% chybou SIM, je to jen tip.

Já měl nedávno stejný problém a neznám důvod. Nepomohlo ani tovární nastavení a v jiném mobilu karta normálně fungovala. Asi nějaký špatný kontakt mezi SIM a telefonem. Telefon ale operátora normálně ukazoval a telefonovat jsem mohl taky, takže taková trochu záhada.
Očistil jsem opatrně kontakty SIM karty klasickou školní gumou a už to jde. S kartou jsem předtím nikdy nijak nemanipuloval, kromě vložení do mobilu před lety. Taky můžeš operátora požádat o duplikát karty, měli by Ti tu kartu poslat zdarma. Alespoň u Vodafone to bývalo tak, že každé dva roky máš nárok na výměnu SIM karty se zachováním tel. čísla zdarma. Jak je to dnes bohužel netuším, brnkni operátorovi. Nechi tím ale říct, že to musí být 100% chybou SIM, je to jen tip.