Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde youtube přehrát

Když otevřu video, nejde přehrát. Chyba:
This video is available to this channel's members on level: Fanoušek (or any higher level). Join this YouTube channel from your computer or Android app.

Co to znamená?
Jak se stanu member? Jakým způsobem join udělám?

Získání členství v kanálu
Staňte se členem zapojeného kanálu v hlavní aplikaci a na hlavním webu YouTube.
Navštivte stránku youtube.com nebo si otevřete aplikaci YouTube.
Přejděte na video nahrané autorem, kterého chcete podpořit, nebo na jeho kanál a podívejte se, zda je u tohoto kanálu k dispozici možnost členství.
Klikněte na Připojit se.
Podle zobrazených pokynů zadejte platební údaje.
Klikněte na Koupit.
Po úspěšném dokončení transakce se zobrazí uvítací zpráva.

Máš v tom trochu chaos, tak si přečti, k čemu slouží Youtube Premium, ne?

(sledování videí bez reklam, stahování videí ke sledování offline, přehrávání na pozadí, YouTube Music Premium, pokračovat ve sledování, úprava přehrávání pomocí prémiových ovládacích prvků, obraz v obraze (PiP), vytvoření fronty videí na mobilních zařízeních a tabletech, změna kvality videa, atd...)