Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pada mi hra

Dobry den prosim o radu,
Chtel jsem se zeptat cim muze byt ze cca po 1-2 minutach se mi shadow of tomb rider sekne a spodne s tim ze amd prekrocilo casovou odezvu?
Ostatni hry jako warzone, metro exodus, cs2, gtav atd jedou normalne na max efekty.
Pritom mam cca 140 a 150 fps
Sestava r5 5500, xfx radeon quik rx 6700 xt 12gb, ram 32gb.

ovladač má stádo součástí (.dll, .sys) - ty všechny nemusí mít verzi balíku 23.12.1
ale když tu chybu nedokážeš ani zkopírovat z toho prohlížeče, tak víš jen to, že je chyba v některém ovladači radeon 10.22.1

a co má umístění hry na nějakém disku společného s ovladačem grafiky, to ani radši nechcu vědět. snad chápeš rozdíl mezi grafikou a diskem.