Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC se hřeje

Ahoj všem,
odešel mi můj pracovní PC tak jsem u Alzy zakoupil toto msi-summit-e14-flip-evo-a12mt-208cz-celokovovy-d7244128.htm akorát jsem koupil notebook rozbalený abych ušetřil 3tis a když jsem pc přines domů vše suúer pc jsem rozbalil a spustil doinstaloval aplikace a nastavil od té doby se pc hřeje ale řekl bych dost a baterie jde dolů procesor je na 4% ram na 30% ale pc je horký jako blázen mám ho odnést zpět ? nebo co mám dělat ?

No čekal jsem e mi to nespálí stehna má to 75 °C Na základní desce a 80 na CPU to je dost i na ten procesor a větráky jedou ale airflow asi nic moc. Předtím jsem měl dynabook a spokojenost ale teď jsem nenašel malý a dostupný. Tak prosím poraďte co mám koupit a já to koupím.