Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno YouTube komentáře - Safe zóna

Ahoj,
asi už jsem starej pes a bude to něco pro mladý.
Na YouTube v komentářích, u českých videí, se objevují komentáře "Safe zóna zde, posledních 100 míst".
Asi jsem debil, ale absolutně nechápu, co to je a vrtá mi to hlavou. Ani ten komentář není klikací, aby to někam vedlo. Je to nějaká internetová hra?
Může mi to tu někdo vysvětlit? Google mi nic kloudnýho neřekl.

Teď jsem se na to ptal svýho pubertálního synka a taky neví o ničem konkrétním, co by teď na pubescentnetu frčelo, ale že to bude asi nějakej, jak díš, troll koment a kdo souhlasí, ať mu dá like na ten komentář.
Když si to shrnu, tak se to vyskytuje právě u těchto stupidních videí.

Ano, stačí se podívat na víc odpovědí třeba u toho konkrétního videa, co jsi poslal.

"Dobrý den, píše otec mého syna Pepíka. Před chvilkou za mnou přiběhl s vytřeštěnýma očima. Ptal jsem se ho co se stalo, ale z traumatu nemohl říci ani slovo. Po dlouhé transplantaci mozku (děkuji dárci) si naštěstí nepamatuje na toto video." ...

Taková je dneska doba, frčí onlyfans a tyhle videa většinou slouží jako propagace OF, viz. videa s těma ukrajinkama co se na IG/YT ptají "Máš radši ukrajinky, nebo češky? Napiš do komentáře" nebo "Více na mém klubíku" apod.. Ve výsledku jsou to OF účty a sbírají subscribery

Jasně, ten jsem taky četl. Trochu květnatější vyjádření názoru na video.

Někdy mi přijde, že půlka YT tvorby je prostě jen reklama na OF. Většina těch "domácích modelek", co tam předvádí legíny a spodní prádlo... tak jen loví hejly na OnlyFans. Když z toho kápne pár dolarů od YT za reklamy, tak ještě lepší.