Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komprese souborů na flešku

Pěkné odpoledne,
rád bych na flasch disk uložil pár souborů jako záloha. Potřeboval bych udělat kompresi, aby se tam vešli. Používám win RAR nebo total commander
8.1
Bohužel jejich zmenšení je minimální. Nemá někdo zkušenosti z lepším programem na kompresi souborů?
Mám v PC win 8.
Díky za rady.

Změna předmětu, původně: KOMPRESE souborů (host)

video používá podobnou komprimaci jako fotka (jpg), dokonce ještě účinnější, protože reší opakování z více framů.
čili už z principu není video dále komprimovatelné.

no a silážovat jediné verze souborů na nespolehlivou* flashku - i kdyby to byl blbý seriál do telky - to je na dr.chocholouška.

za nespolehlivos flashek může nejen výrobce lživých hlášek ve windows, ale současně i líní méně bystří uživatelé.
proto flashky pro video výhradně jako další (zahazovací) kopie, nikdy ne jediný dostupný originál.