Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuju poradit s vylepšením s PC

Dobrý den, mám na vás dotaz. Uvažuji na investicí do mého PC. Chtěl bych se tedy zeptat co byste mi doporučili vylepšit.
Grafická karta: NVIDIA Geforce GTX 1660 SUPER
Procesor: AMD Ryzen 5 1600 Six Core
RAM: 16GB
Kdyby vás zajímali nějaké komponenty PC, které jsem nevypsal tak vám je rád napíšu. (nejsem moc znalec)
Děkuji za veškéré rady.

To sice píšou, ale souhlasim s Pú, protože 1600 a 2600 jsem tesoval docela dlouho kvuli OC a recenzi na gaming v 4K tohoto typu CPUs a nemeli problem (v te dobe) utahnou vykone GPU ekivalentní tem co prave Pú uvadel.
Upgradem CPU tolik FPS urcite nevyhraje, a pro hrani mit radeji vykonejší GPU i kdyz pojede jen na 75% stale tobude mit v desítkach FPS navic jak u podstatne vykonejšího CPU dosavadnímu.
Krome toho, tyto vysledky jsou spiše orientacni, DX11 a DX12 ktery ma podstatny dopad na procesing units bude dfavat take zcela jiny vysledek.