Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Paměti RAM

Dobrý den, na svém PC mám použité paměti DDR 4 - 2x 4G a chtěl bych je nahradit v provedení DDR 4 - 2x 8 GB.
Základní deska je MSI B 150 M PRO-DH. Prosím, poradíte mi jako pouhému uživateli, jaké paměti bych měl zakoupit ? Děkuji

Nyní mám paměti A-DFATA/Spec TEK 4 GB DDR 4 1Rx8 PC4 - 17100U DDR4-2134 /15-15-15-37 4 - 52-17-6 /

Stejnou frekvenci už asi neseženeš, tak vem rychlejší, ničemu to nevadí. Ty co radí Wikan jsou osvědčené, kup je ve svém oblíbeném e-shopu nebo si porovnej ceny na Heurece, jestli třeba někde nejsou v akci.

Doplňující dotazy: Jakému programu nestačí 8 GB RAM?
Předpokládám, že máš 64bit systém.