Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem F-secure - nejde se mi k němu přihlásit

Dobrý den ,potřeboval bych od někoho poradit .Koupil jsem si antivir na pc F secure a nejde se mi k němu přihlásit , neprojdu přes heslo.Licenční klíč mám, vše je koupeno.Nebo jestli není nějaká stránka ,která by se dala stáhnout , vložit licenční klíč a aby to jelo. Verze je to na 3 zařízení a na 1 rok .Děkuji za odpověd

Změna předmětu, původně: F secure (host)

musíš sa najprv registrovať,resp. aktivovať konto My F-secure a potom sa prihlásiť do tohto konta,tam vložíš licenčný kod a aktivuješ licenciu....pokial si si nevytvoril My F-Secure konto a nepotvrdil si jeho aktiváciu cez zaslaný email,prístup na f-secure stránku a zadávanie nejakých hesiel nebude úspešné a ani vloženie licenčného kodu nebude bez platného konta my f-secure takisto možné......