Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehravani videii GX0... z GoPro kamery

Dobry den/ahoj,
striham videa z dovolene v DaVinci Resolve 18.6. Narazil jsem na problem s jednim typem videa, ktere je natoceno na GoPro kameru (mam verzi 5 a 8, bohuzel uz nevim z ktere to bylo). Tyka se to pouze videa, ktere kamera oznaci jako GX0..... v DaVinci se ukazuje jako Media Offline a pri prehrani na nize vedenem desktop PC v prehravaci VLC (posledni verze .20) se video trha, rozpadava na kosticky a pak zasekne. Pradoxni je, ze pri pokusu o prehrani na NTB ve stejne verzi prehravace to bez problemu funguje. Ostatni videa natocena stejnou kamerou s jinym oznacenim prehraje PC bez problemu.
Napada vas jak to vyresit zejmena do budoucna pro dalsi zaznamy kamerou?
Konfigurace PC:
i5 3,2GHz
RAM 16 GB
GPU NVidia GeForce GTX 970
W10 Home x64
Systemovy disk SSD 850 EVO 250GB
Konfigurace NTB:
Lenovo ThinkBook 14 G2 ITL
i7 2,8 GHz
16GB RAM
W10 Home x64
NVMe SSD 1TB

Diky Honza

Tak vsechna videa s nazvem GX0... jsou ve formatu *.mp4, prevod netreba
Kdyz to video na desktopu pustim, tak je vytizeni CPU cca 50%, GPU 12%, pamet pod 10%
Ted koukam, ze GX... videa maji 240 snimku za s a GH.... jen 60 snimku. To bude ta zrada :x:
Takze zaver je tocit na max 60 fps nebo si koupit novy komp :-)
Diky vsem za vase postrehy, pomohlo mi to se nasmerovat spravnou cestou! :-)