Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tabletu 7000-9000 Kč

S přáním dobrého dne se na vás obracím s otázkou ohledně výběru nového tabletu v cenovém rozmezí cca do 7000-9000 korun. Hledám zařízení s optimální kombinací výkonu, kvalitního displeje a dlouhé výdrže baterie pro běžné užívání. Mohli byste mi doporučit modely, které v této cenové kategorii poskytují nejlepší poměr cena/výkon?

Děkuji moc

Změna předmětu, původně: Tablet (host)

Před rokem jsme pořídili iPad 10.2 (2021) 64GB za 8800 Kč.
Jestli se dá sehnat i dnes, netuším. Novější verze jsou výrazně dražší.

Až na trochu kostrbatější kompatibilitu s Windows/PC (přenos souborů) naprostá spokojenost. Oproti předchozímu plastovému krámu s Androidem (za +/- 5 tisíc) nebe a dudy.