Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přítelkyně je stíhačka, omezení na Instragramu

Zdravim, přítelkyně mi pravidelně kontroluje profily které sleduji na Instragramu, problém je v tom, že ji na mém profilu jde seřadit sledující od nejnovějších, tady ví který jsem začal sledovat během poslední doby. Mne to u žádného profilu nejde, pouze u mého samého. Kamarádovi jsem schválně napsal, ať zkusí, jestli mu to na mem profilu jde seřadit taktéž-nešlo. Prosím můžete mi poradit, jak udělat to, ať si přítelkyně nemůže na mojem profilu dělat tyto kontroly a seřazovat si je? Tedy ať je vidí tak jak vsichni ostatní. Upozorňuji, že si to kontroluje ze svého profilu, neleze na můj-byl jsem toho svědkem. Děkuji

loading...

Co kdybys před ní nenápadně nadhodil, že se chystáš pořídit si zbrojní průkaz? :-)

já nevidim nic špatnýho na tom se dívat, čemu věnuje pozornost můj partner/partnerka..
když bych s někym byl ve vztahu ,chci vědět, co dělá..
pokud nemáš co tajit, tak ti to může bejt jedno..
chápu, že můžeš říct, "že jsem stíhač", na druhou stranu, je to projev zájmu; divim se , že to tady nikdo nenapsal.

vytváří to totiž v opačnym případě informační propast mezi tim, čemu věnuješ pozornost, co přitom cítíš a tvym vztahem k daný osobě,
divim se, že to nechápeš ani ty .

neřikám, že se zabejvám sledovánim instagramu, ani že bych s někym takovym chodil pravděpodobně, jen říkám, že to vaše uvažování z principu je omezený, tak bych zkusil se na to podívat i takhle.
člověk by si totiž moh i myslet, že ten , kdo tady cenzuruje (nechce, aby se někdo díval na to, na co se díváš ty), seš ty .takže co..