Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako vymazat starsi pevny disk 2021

Nasiel som doma disk z roku 2021 z verziou systemu vindows 10 hoome nevim cislo verziea chcem ho vymazat
teraz mam novy disk z verziou systemu vindows 10 hoome len cislo verzie ine
ako vymazat disk z roku 2021? Musim pouzit ine pc na vymazanie pevneho disku z roku 2021 /na oboch diskoch aktivacny kluc rovnaky/
A 2 disky naraz z rovnakym klucom spustim nemozem deaktivovala bi sa licencia windows 10 home

pojmenuj si novy disk, at ty dva potom od sebe odlisis.
pripoj stary disk, zapni pc, v biosu muzes jeste zkontrolovat poradi bootovani, neni nutne.
ve sprave disku diskmgmt.msc potom odeberes vsechny oddily staremu disku. pripadne muzes vytvorit jeden novy a zformatovat.