Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotřeba dat Skype

Ahoj, měl bych prosím dotaz. Někdy si vytvořím hotspot přes mobil a na PC používám Skype. Všiml jsem si ale, že Skype mi z hotspotu spotřebovává relativně vysoké množství dat (nemám neomezená data). Nenašel jsem však ve Skypu možnost snížení kvality obrazu atp., za účelem snížení spotřeby dát. Má otázka tedy zní, zda existuje nějaké řešení snížení spotřeby dát na Skypu (např. to v nastavení lze, ale nenašel jsem), nebo je nějaká úspornější alternativa atp. Nepište, prosím, že mám použít WiFi :-) Moc díky za rady!

Ahoj
Hledal jsem a hledal až jsem se unavil
nakopíruju

Video hovor přes Skype    - - -             720 MB  hod
Videohovory WhatsApp    - - -             400 MB   hod

Aplikace	     Doba hovoru  	Spotřebovaná data

Skype	              1 hodina 15 minut	    56 MB
FaceTime	      1 hodina 15 minut	    43 MB
WhatsApp	      1 hodina 15 minut	    26 MB
Messenger	      1 hodina 15 minut     25 MB
Viber	              1 hodina 15 minut     15 MB

Zaokrouhleno bez desetiných míst

zdroj: internet