Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD drivers timeout (AMD Radeon 6750 XT 12GB)

Ahojte , mám problem ... vždy keď idem hrať CS2 alebo ARK obrazovka mi stmavne opať naskočí a ukáže mi error AMD Software Detected that a Driver timeout has occurred (Obrázok 1). Vyskúšal som už naozaj všetko ale stale to pretrváva.
Skúšal som:
DDU
Resetovať Cache
Vypnuť všetky AMD služby (anti lag , res. apod.)
Dokoonca ani reinštalovanie Windowsu nepomohlo 🙁
Moja zostava je:
CPU: AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor 3.6GHz boost 4.5GHz
RAM: 32GB (2x16GB) HyperX Fury 3200MHz DDR4
GPU: XFX Radeon RX 6750 XT SPEEDSTER QICK 319 12GB/192-bit GDDR6 HDMI 3xDP
SSD: GIGABYTE GP-G2M2NE3 100TNTD 1TB
Zdroj: 750W EVGA SuperNOVA G5
Doska: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING II
Používam dva monitory 75hz a 165hz
Pri LOLku a TheHunter mi drivre nepadajú len občas pri Fortnite a pri CS2 každých 5-10min.
A niekedy sa stane že mi preinštalouje drivre na stare a musím ich odznova nainštalovať. (Obrazok 2.)
Ďakujem za všetký vaše rady.

Ahojte tak problém zatiaľ vyzerá byť vyriešený. Mal som 3 roky starý BIOS ktorý som updatoval na nový prikladám fotky. A zatiaľ mi hry nepadajú. Ďakujem vám za rady.

Pred updatom:
cJTwxqH
3 roký stará verzia bola.

Po update:
jyFdKDn
Hodnoty ramiek som vratil na pôvodných DDR4 3200 nemusíš sa bát len som to odfotil skôr

A zatiaľ bez padania hier.