Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit AP k wifi providerovi

Mám TP-Link TL-WR543G a nevím jak ho mám nastavit, abych se s ním mohl připojit na internet přes dostupný free AP. Zkoušel jsem quick setup, zadal jsem režim client, ale na ten AP se nepřipojím(neobdržím IP). Co všechno se musí nastavit pro připojení k WISP? (nemám s tím vůbec žádné zkušenosti, dosud jsem používal jen připojení přes kabel)

Občas - ten signál není příliš silný. Pokládám to za jednu z možností proč to nejde, ale chtěl jsem vědět, jestli nedělám něco špatně. Také se domnívám, že ten TP-Link by měl mít lepší příjem, než anténka v PC pod stolem. Na site survey toho routeru se ukazuje signál mezi 6-9dB, je to dost nebo málo?