Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém.s otevřením www.sbazar.cz

Nejde mi načítání stránky sbazar.cz. povede se to jednou možná při otevření prohlížeče a pak už ne, další otevření stránek sbazar.cz přestává fungovat, vidím jen adresu login.szn.cz, a dál to samé do kolečka...

Co s tím, cookies jsem smazala ,ale to zafunguje jednou, takhle bych se uklikala

Firefox v androidě. Zkousim rucne zadat adresu taky, případně adresu, která by měla vést na 404.

Dokonce i napříč sadou anonymních tabů vs normálních tabů. Takže jako by nebyl rozdíl mezi stránkou otevřenou v incognito a normálně