Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Acer Aspire 3 Intel - A315-59-34ME - pomoc s drivery.

Prosím nějakou dobrou duši o pomoc. Známá mi přinesla svůj notebook Acer Aspire 3 Intel - A315-59-34ME, že nějak nefunguje, a že by potřeboval přeinstalovat. Říkám si, dobrá , za hodinku bude hotovo. Ale ouha, po nainstalování win 11, po jejich spuštění nefunguje vůbec nic. Nedostanu se na wifi, chybí síťový adaptér, nefunguje zvuk, bluetooth ani touchpad. Tohle jsem ještě neviděl. Našel jsem stránku s ovladači, ale nevím přesně co instalovat aby to všechno fungovalo. laptop-acer-aspire-a315-59
Když jsem stáhnul Lan driver abych alespoň zprovoznil wifi, tak tam nebyl exe soubor ke spuštění instalace. Jsem tak nějak bezradný, může prosím někdo pomoci? Předem děkuji.

samozřejmě se nezačíná lan driverem a podobnými koncovými periferiemi.
když má základní deska rozeznat připíchnuté periferie (a jejich režimy), musí se nejdřív windows korektně domluvit s tou základní deskou.
proto se už celé století nejdřív začíná driverem chipsetu základní desky.