Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový učet Win

Zdravím, potřeboval bych vytvořit další účet na notebooku, a nechci tam mít data ze správcovského účtu (aby bylo všechno od znova a nebyli tam žádné aplikace ani nic). Zkoušel jsem už snad všechno. Neví někdo prosím jak na to? Děkuji

windows jsou víceuživatelský systém. takto fungují asi 30 let, že se aplikace obvykle instaluje pro všechny uživatele.
i tak mají aplikace obvykle nastavení pro jednotlivé účty zvlášť, jen málokdy je nastavení společné, případně je to volitelné.
když ti vadí že vidíš kony her, kterými sis zahnojil svoje windows, tak buď si z allusers přesuň spouštěcí ikony na původní účet, nebo se sám začni chovat svéprávně: systém je v takovém stavu, do jakého jsi ho ty sám dovedl.

(je spíš výstřelkem posledního desetiletí, že se některé aplikace default instalují jen do appdata aktuálního instalatéra, což je velmi nevhodné ve firemní sféře, kam jde polovina pc)