Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Case Airflow

Zdravím,

pořídil jsem si nový case a chtěl bych poradit jestli mám dobře udělaný airflow viz. obrázek.
CollerMaster Silencio S600
Nad prostorem pro zdroj, jsou hodně malé otvory (na obrázku vypadají větší), tak jsem ho raději otočil, aby tahal vzduch ze spodu a hned ven.
V tuto chvíli mám 5 větráku, které ženou vzduch dovnitř a pouze jeden, který ho žene ven.
Všechno větráky 120, žádný vodník.

Je to takhle dobré,
nebo otočit, aby šel vzduch ze zadu a ze shora směrem dopředu (otočit vše naopak) ?

Nad prostorem pro zdroj, jsou hodně malé otvory (na obrázku vypadají větší), tak jsem ho raději otočil

On má být otočený - proto jsou na dně skříně ventilační (nasávací) otvory.

Jinak na můj vkus tam těch ventilátorú máš zbytečně moc. Nepíšeš co tím hodláš chladit, nevíš jaké budou teploty, hlavně z toho udělat předem větrnou elektrárnu...