Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Účetní program Pohoda na macOS

Nemá někdo zkušenost s účetním programem Pohoda na macOS, třeba přes Parallels anebo jiný virtualizační program? Případně nějakou jinou alternatívu, třeba levný cloud, multiplatformní fakturační a skladový program s importem z Pohody a pod.?

Chci vyzkoušet kompletní Apple systém, ale na fakturaci používám Pohodu, která nemá verzi pro Apple.

Právě proto se ptám tady, jelikož vím, že podobné komerční nabídky nejsou moc výhodné, to už je levnější mít další PC jenom pro Pohodu. Ale abych neposlouchal, že jsem líný zavolat a zeptat se, tak jsem to udělal a tipni si - nejjednodušší řešení jenom pro fakturaci a 1 uživatele vyjde na 870 Kč bez DPH, takže přesně jak jsem předpokládal. Libovolný on-line fakturační systém mě vyjde levněji, stejně tak Parallels a druhotní Windows.

Však já jsem tě nenutil to u nich objednávat. Je to jen jedna z možností. Určitě existují levnější nebo výhodnější, ale průzkum trhu za tebe dělat nebudu. Někdo si rozjede Pohodu ve virtuálu, pro někoho je pohodlnější si zaplatit a mít kompletní servis...