Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno KB 5034441

Dobrý den, při aktualizaci na WIN 10 Home 22H2 typx64 ( KB 5034441) se mi neustále zobrazuje následující:
Při instalaci aktualizací nastaly problémy, zkusíme to ale znovu později. Pokud se vám tato zpráva pořád zobrazuje a chcete si najít další informace na webu nebo se obrátit na podporu, může vám pomoct toto: (0x80070643).
Prosím, poradíte starému laikovi, co s tím dělat ? Předem mnohokráte děkuji.

Koukal jsem se na ta řešení, spočívající ve zvětšení recovery partition. Co mám doma 2x W10Pro, na obou jsou tyhle oddíly dva, jeden na začátku disku (450MB), druhý na konci (585 MB), byly to předinstalované systémy při nákupu PC. Aktualizace mám odloženy automaticky o 365/30, tak jsem začátkem února zvědav, jak bude WU reagovat :-)

Třeba to mezitím opraví - případně projdu i tak, protože tohle evidentně nepostihlo úplně všechny.
Není přece možné, aby do ručních krkolomných úprav velikostí partišn hnali BFU, kterých tipuji bude velká většina.

Nic takového jsem nepsal, aby lidi přeinstalovávali Windows. Tak prosím nepiš bláboly.
Byla to jen informace, kdyby někdo instaloval nový PC, tak aby si stáhnul čerstvou instalačku a nepoužil flešku z šuplíku.
Ostatní buď ruční úpravu velikosti partition (na Gihubu jsou k dispozici skripty v power shellu) nebo čekat na nějaké oficiální řešení od MS.