Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybová hláška v ICQ

Dobrý večer,
poprosím o radu.. syn si chtěl dneska zapnout ICQ a to mu nabídlo přechod na novější verzi(stávající bylo 5,1).. tak to provedl a teď při spuštění vyskočí okno: Error..Failed to init application object
(code:3) Nevíte prosím někdo co s tím? Díky.. L.P.

First you navigate to: C:\Windows\inf and find mdac.inf, right-click on this, select Install from your context menu. The install process starts, and a moment later it will ask for Windows XP SP2 installation CD. Click Browse and navigate to your drive letter, corresponding to your CD/DVD, open the I386 folder, (example: E:\I386).....click OPEN, then OK..... and you're done.

Works like a charm:)

http://www.icq.com/forums/index.php?act=view_topic& group_id=528&topic_id=147412&forum_page=7

Windows XP?