Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Cod5-problem

Zdravim,mam taky problem s Cod5:World at war.Po nainstalovani beta verze si to pekne spustim,ale ono se to po...(vsak vite co) a napise se mi:Error during initialization.Unhandled exception caught
Nevim co mam udelat,ale jestli nekdo vite tak mi pls poradte.Diky very much

hry: hry.poradna.net (Kurt)

jo mel sem to taky tak..... zkusil jsi se kouknout na warforum?? vsadim se ze mas visty udělej tohle jdi do Ovládacích panelů > Hardware a zvuk klikni na zvuk a teď uvidíš reproduktory dej vlastností toho zařízení upřesnit a dát kvalitu zvuku na 48000 hz a hle hra se ti rozjede. doufám že ti to pomůže vyřešit problém....